Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Haberler

KUZKA YÖNETİM KURULU SİNOP’TA TOPLANDI

  • 19.02.2020
  • ctso

Yönetim Kurulu Başkanımız Hayrettin Çelikten'in de katıldığı,Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Şubat  ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Sinop   Valisi ve Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Şakalar’ın  başkanlığında Sinop’ta  gerçekleştirildi.


Sinop’ta  gerçekleşen toplantıya; Yönetim Kurulu Başkanı Sinop Valisi Köksal Şakalar, Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaş ve KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç katıldı.


Yönetim Kurulu Üyelerine KUZKA Genel Sekreter  Vekili  Serkan Genç tarafından çalışmalar hakkında bilgiler verilmesi, 2020 Çalışma Programı ve Bütçesi, 2019 yılı iç denetim raporu ve Ajans etik yönergesinde değişiklik yapılmasına dair gündem maddelerinin görüşülmesinin  ardından toplantı sona erdi.

 

KUZKA YÖNETİM KURULU SİNOP’TA TOPLANDI
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017