Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Haberler

ODAMIZ GENEL SEKRETERİ HÜLYA ATEŞ EMEKLİ OLDU…

  • 02.10.2019
  • ctso

Duayen çalışanlarımızdan Hülya Ateş 30 yıllık meslek hayatından emekliliğe ayrıldı.

Hülya Ateş’in emekliye ayrılması nedeniyle Odamızda veda yemeği, ardından plaket töreni düzenlendi.

Hülya Ateş’in meclis üyeleri ile helalleşmeleri düşüncesi ile veda töreni meclis toplantısı öncesine alınırken, veda yemeği ve törenine; meclis üyeleri,  mesai arkadaşları yanı sıra, önceki dönem TSO yönetim kurulu üyesi ve Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen onur konuğu olarak katıldı.

Yaklaşık on yıldır birlikte çalıştıklarını ifade eden TSO Başkanı Hayrettin Çelikten helallik istediği Hülya Ateş’e bundan sonraki hayatında torunları ile birlikte sağlık ve mutluluk içinde hayat sürmesini temenni etti.  Çelikten ve Esen hayırlı olsun dilekleri ve alkışlar altında plaketi Hülya Ateş’e takdim etti.

 Veda törenine gelen meclis üyeleri ve mesai arkadaşlarına teşekkür eden Hülya Ateş “Dile kolay 30 yıl… Çocuğum gibi gördüğüm TSO’dan, arkadaşlarımdan, meclis üyelerinden ayrıldığım için çok üzgünüm.  Hayat devam ediyor. Torunlarımın bana ihtiyacı olduğu için işimden severek ayrılıyorum.” dedi.

Kendisine Meclis Üyeleri,Yönetim Kurulu Üyeleri  ve personel arkadaşları olarak bizlerde bundan sonraki hayatında ailesi ile birlikte sağlık,mutluluk ve başarı dileklerimizi iletiyoruz…

 

Saygılarımızla,

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası

 

ODAMIZ GENEL SEKRETERİ HÜLYA ATEŞ EMEKLİ OLDU…
ODAMIZ GENEL SEKRETERİ HÜLYA ATEŞ EMEKLİ OLDU…
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017