Çankırı http://www.booked.net/
+23°C

Basında Biz Menü

Haberler

16
Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sınav Başvuruları Başladı

 Motorlu Kara Taşıtları Ticareti Hk. Mesleki Yeterlilik Belgesi Başvuru İçin Gerekli Belgeler

[Devamını oku...]

16
Sorumlu Emlak Danışmanı Sınav Başvuruları Başladı

 Sorumlu Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik Belgesi Başvuru İçin Gerekli Belgeler

[Devamını oku...]

16
ÇATSO'DAN 45 MESLEK DALINDA BELGELENDİRME ÖN BAŞVURU

 Belgelendirme Yapılması Planlanan Meslekler Aşağıda Listelenmiştir. Belirtilen Mesleklerden Mesleki Yeterlilik Belgesi Başvurusu Yapmak İsteyen şahısların odamız ile irtibata geçerek ön kayıt yaptırması gerekmektedir. Yeterli çoğunluk oluştuğun da Sınav planlaması gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

12
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜNÜ ANIYORUZ
 
12
KADIN KOOPERATİFLERİN GÜÇLENDİRİLMESİ EĞİTİM TOPLANTISI
Cumhurbaşkanlığı Birinci 100 Günlük İcraat Programı kapsamında yer alan ‘’Kadın kooperatiflerin güçlendirilmesi,sürdürebilirliklerinin sağlanması,kuru...

[Devamını oku...]

12

Ticaret Bakanlığı yazısında; Hong Kong Ticaret Ateşeliğinden alınan yazıya atfen,Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Hong Kong Özel İdare Bölgesi Hükümeti ve Ticareti Geliştirme Konseyi tarafından bu yıl dördüncüsü 11-12 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek ‘’ Kuşak ve Yol Zirvesi ‘’ kapsamında, ÇHC’nin 2013 yılında uygulamaya koyduğu ‘’ Bir Kuşak Bir Yol’’ inisiyatifi güzergahındaki ülkelerin resmi ve özel sektör temsilcilerinin katılımları ile tertip edilecek sempozyumun yanı sıra çeşitli temalarda paneller ve ticari eşleştirme programlarının düzenlenmesinin öngörüldüğü belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

12

ASEAN Sekretaryasının bilgi notu ve brifingde yapılan sunuma,Türkiye Odalar ve Borsalar birliği (TOBB) web sitesi (www.tobb.org.tr ) sağ panelinde ‘’Hizmetler’’ başlığı altındaki ‘’Uluslararası İş İmkanları/Diğer Duyurular’’ bölümünden ulaşılabilir.

[Devamını oku...]

08

Ekvator’un Ankara Büyükelçiliği’nin Üretim,Dış Ticaret,Yatırım ve Balıkçılık Bakanlığı,Türkiye Ticaret Ofisi (PRO ECUADOR) aracılığıyla ‘’Ekvator ve Yatırım Fırsatları’’ başlıklı sunumun gerçekleştirileceği, söz konusu sunumda Ekvator’da ticaret nasıl yapılır,Ekvator’a yatırım yapmaya karar veren yeni yatırımcılar için teşvikler,bazı kamu özel ortaklığı (PPP) projeleri hakkında ilave bilgilere yer verileceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

08

TOBB ve Ticaret Bakanlığı işbirliğinde, 11 Temmuz 2019 Perşembe günü, saat 14:00'de TOBB İstanbul Hizmet Binası'nda, Bilgilendirme Toplantısı düzenlenecektir. Katılım teyidi için http://iranyaptirim.tobb.org.tr  linkinde yer alan başvuru formunun en geç 9 Temmuz 2019 Salı günü mesai bitimine kadar doldurulması gerekmektedir. 

[Devamını oku...]

02
MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ HAYRETTİN ÇELİKTEN TARAFINDAN TESLİM EDİLDİ…

“Mesleki Yeterlilik Belgesi” almaya hak kazanan 55 kişiye belgeleri Çankırı Ticaret ve Sanayi  Odası’nda Yönetim Kurulu Başkanımız Hayrettin Çelikten tarafından verildi. ​

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 43İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017